Zapisy on-lineZaufane opinie

Opinie

Prawo Jazdy 360

Zobacz więcej opinii o naszej szkole >

Super Prawo Jazdy

Zobacz więcej opinii o naszej szkole >

W super atmosferze, dobrym autkiem pod okiem instruktora Mariusza poćwicz jazdę, warto! Polecam, z ludźmi z doświadczeniem warto poćwiczyć.

Małgosia Kategoria B

Trzeba przyznać, że wiedzą co robią, super, podejście do człowieka, bez stresu i pełen profesjonalizm, miałam tylko jazdy doszkalające i dobrze, że tam trafiłam, udało się zdać egzamin, dziękuje Wam Panowie, super robota.

Patrycja Kategoria B

Naprawdę fajna szkoła, dokupiłem u nich jazdy doszkalające i zdałem bez problemu, pełen profesjonalizm, polecam tę szkołę.

Piotrek Kategoria B

Dobra lokalizacja, wszystko przygotowane fachowo, szczególnie Pan Mariusz, super instruktor, polecam !!!

Aneta Kategoria B

Polecam Szkołę Jazdy LIDER 👍 Doświadczeni instruktorzy , pełen profesjonalizm, rewelacyjne podejście do kursanta. Bez nerwów, stresu. Nowe samochody. Odbywałam jazdy z instruktorem Mariuszem Szachniewiczem, polecam serdecznie, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, zdane za 1 razem👍👍👍🙂🙂

Małgorzata Horożaniecka Kategoria B

Polecam szkołę LIDER. Profesjonalne podejście , elastyczne terminy i instruktorzy z powołania . Najlepszy wybór okolicy.

Adam Kategoria B

Polecam!!! Jazdy doszkalające przeprowadzone na najwyższym poziomie. Siedzieć za kierownicą obok instruktora Mariusza - to sama przyjemność 🙂 cierpliwy i profesjonalny. Nauczyłam się podczas kilku godzin tego - czego w innej szkole nikt nie nauczył mnie przez cały kurs. Jeszcze raz bardzo, bardzo polecam☺️

Gabrysia Łojko Kategoria B

Bardzo polecam szkole jazdy Lider, super podejście do kursanta bez nerwów i stresów,Pełen profesjonalizm . Jazdy miałam z instruktorem Mariuszem, polecam w 10000%😊 odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, w trakcie jazd na luzie dużo śmiechu 😊no i zdane za 1razem. Polecam!!! 👍🙂

Agnieszka Ptak Kategoria B

W zaledwie kilka godzin jazd doszkalających nauczyłam się o wiele więcej niż w poprzedniej szkole. Co zaskutkowało oczywiście wynikiem pozytywnym na egzaminie 🙂 Pełen profesjonalizm, nowe auta, bardzo cierpliwy instruktor i bezstresowa atmosfera.

Paulina Krukar Kategoria B