Zapisy on-lineZaufane opinie

Prawo Jazdy Dzierżoniów – Cennik

Cennik usług podstawowych

Rozpoczęcie kursu: 24 kwietnia 2024

Cena za kurs podstawowy kat. B wynosi: 2600 PLN (nowa Toyota Yaris IV)

Możesz również rozpocząć kurs w dowolnym terminie-  online !!!

Dzięki temu rozwiązaniu kursanci mają do nich stały dostęp na swoich smartfonach, tabletach oraz komputerach i laptopach. Kursant uczy się teorii na prawo jazdy gdzie chce i kiedy chce.

Cena za kurs ekspresowy, indywidualnie dostosowany do kursanta wynosi: 3000 PLN

Opłata zawiera:
– komplet materiałów dydaktycznych
– możliwość konsultacji indywidualnych z wykładowcą
– dostęp do aplikacji z wykładami online

Opłata może zostać rozłożona na raty bez dodatkowych kosztów.

Konto bankowe: BS Dzierżoniów - 06 9527 0007 2005 8886 2000 0001

Szkolenia podstawowe oraz uzupełniające

Cennik usług dodatkowych

Prawo jazdy kat. B w Dzierżoniowie

Jeśli odliczasz dni do momentu, w którym w końcu legalnie będziesz mógł usiąść za kółkiem, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Zdecyduj się na kurs na prawo jazdy w Dzierżoniowie. Nasza szkoła zgromadziła doskonałe referencje od mnóstwa zadowolonych kursantów. Teraz czekamy właśnie na Ciebie! Szkolimy zgodnie z wytycznymi i obowiązującymi przepisami, dzięki czemu nasi uczniowie doskonale radzą sobie zarówno z teorią, jak i praktyką. 

Doświadczeni instruktorzy przygotowują na wszelkie przewidziane i nieprzewidziane okoliczności podczas egzaminu – sprawdź nas i dołącz do grona posiadaczy wymarzonego prawka.

Jak zdobyć prawo jazdy - Dzierżoniów

Zastanawiasz się, czy jesteś gotowy na prawo jazdy? Dzierżoniów zna na to tylko jedną odpowiedź – zawsze! Z naszymi instruktorami, nowoczesnym parkiem maszynowym i wieloletnim doświadczeniem szkoły przystąpisz do egzaminu bez wielkiego stresu. Oczywiście, w WORD-zie może się wydarzyć coś nieprzewidzianego, ale jesteśmy pewni, że po szkoleniu w naszym ośrodku będziesz przygotowany nawet na te niespodziewane okoliczności.

Przygotowujemy przyszłych kierowców do egzaminów we wszystkich kategoriach Oferujemy doskonałą teorię i jeszcze lepszą praktykę – dołącz do grona naszych zadowolonych kursantów.

prawo jazdy Dzierżoniów
Zrób prawo jazdy

Zapisz się na najbliższy kurs prawa jazdy kategorii B